Opis
KONČAR SE5022PBR2V je kombinirani električno-plinski štednjak širine 50 cm, izrađen u bijeloj boji i namijenjen korisnicima koji traže funkcionalnost i pouzdanost u kompaktnom obliku. Radna ploča kombinira dvije električne grijaće ploče (jednu običnu i jednu brzogrijaću) te dva plinska plamenika, uz električno paljenje i osiguranje plamena.
Pećnica je električna konvencionalna s ukupno 3 funkcije, jednostavna za korištenje i idealna za osnovno pečenje. S kapacitetom od 55 litara, emajliranim vodilicama i energetskim razredom A, ovaj model nudi odličan omjer cijene i mogućnosti. Ugrađeni pretinac za odlaganje dodatno povećava praktičnost.
Tablica specifikacija
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Model | KONČAR SE5022PBR2V |
| Šifra artikla | TXFS00 |
| EAN | 3858884338163 |
| Izvedba | Električno-plinski |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije (V/Š/D) | 85/50/60 cm |
| Visina s podignutim poklopcem | 150 cm |
| Visina podesiva | +2 cm |
| Nožice za niveliranje | Da |
| Prednje lijevo | El. ploča Ø14,5 cm / 1 kW |
| Prednje desno | Plinski plamenik 3 kW |
| Stražnje lijevo | El. brzogrijaća ploča Ø18 cm / 2 kW |
| Stražnje desno | Plinski plamenik 1,75 kW |
| Paljenje električnom iskrom | Da |
| Osigurač plamena | Da |
| Radna ploča | Emajlirana |
| Nosač posuda | Emajliran |
| Broj funkcija pećnice | 3 (0+3) |
| Vrsta pećnice | Električna konvencionalna |
| Rasvjeta pećnice | Da |
| Gornji grijač | 1 kW |
| Donji grijač | 1 kW |
| Infra grijač | – |
| Kružni grijač | – |
| Površinska obrada pećnice | – |
| Katalitički umeci | – |
| Vodilice | Vučene |
| Rešetka | 1 |
| Duboka tava | 1 |
| Plitka tava | – |
| Poklopac | Lakirani |
| Programski/Signalni sat | – |
| Pretinac / Ladica | Pretinac |
| Električni priključak | 3N |
| Napon | 230/400 V~ |
| Ukupna električna snaga | 5 kW |
| Plinski priključak | G30 / 30 mbar |
| Plinska kategorija | II2H3B/P |
| Ukupna priključna snaga | 4,75 kW |
| Energetski razred | A |
| Potrošnja (klasično) | 0,73 kWh |
| Potrošnja (ventilator) | – |
| Volumen pećnice | 55 l |
| Veličina pećnice | Srednja |
| Dimenzije pakiranja | 97,5 / 54,5 / 68,4 cm |
| Masa neto/bruto | 43 / 45 kg |
| Kategorije | Kombinirani, Kuhanje, Samostojeći štednjaci |


