Opis
KONČAR SE5013PBHOV je kombinirani električno-plinski štednjak širine 50 cm, izrađen u bijeloj boji uz klasičan, robustan dizajn. Radna ploča kombinira tri plinska plamenika i jednu električnu grijaću ploču, uz električno paljenje i osiguranje plamena radi sigurnijeg korištenja.
Pećnica je električna konvencionalna s ukupno 3 funkcije pečenja, jednostavna za upotrebu i održavanje. S kapacitetom od 55 litara i energetskim razredom A, ovaj model je praktičan izbor za svakodnevnu pripremu jela. Dolazi s vučenim vodilicama, jednom rešetkom i dubokom tavom, dok pretinac za odlaganje povećava funkcionalnost.
Tablica specifikacija
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Model | KONČAR SE5013PBHOV |
| Šifra artikla | TXGA00 |
| EAN | 3858884338255 |
| Izvedba | Električno-plinski |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije (V/Š/D) | 85/50/60 cm |
| Visina s podignutim poklopcem | 150 cm |
| Visina podesiva | +2 cm |
| Nožice za niveliranje | Da |
| Prednje lijevo | Plinski plamenik 3 kW |
| Prednje desno | Plinski plamenik 1 kW |
| Stražnje lijevo | El. ploča Ø18 cm / 1,5 kW |
| Stražnje desno | Plinski plamenik 1,75 kW |
| Paljenje električnom iskrom | Da |
| Osigurač plamena | Da |
| Radna ploča | Emajlirana |
| Nosač posuda | Emajliran |
| Broj funkcija pećnice | 3 |
| Vrsta pećnice | Električna konvencionalna |
| Rasvjeta pećnice | Da |
| Gornji grijač | 1 kW |
| Donji grijač | 1 kW |
| Infra grijač | – |
| Kružni grijač | – |
| Površinska obrada pećnice | – |
| Katalitički umeci | – |
| Vodilice | Vučene |
| Rešetka | 1 |
| Duboka tava | 1 |
| Plitka tava | – |
| Poklopac | Lakirani |
| Programski/Signalni sat | – |
| Pretinac / Ladica | Pretinac |
| Električni priključak | 3N |
| Napon | 230 V~ |
| Ukupna el. snaga | 3,5 kW |
| Plinski priključak | G30 / 30 mbar |
| Plinska kategorija | II2H3B/P |
| Ukupna priključna snaga | 5,75 kW |
| Energetski razred | A |
| Potrošnja (klasično) | 0,73 kWh |
| Potrošnja (ventilator) | – |
| Volumen pećnice | 55 l |
| Veličina pećnice | Srednja |
| Dimenzije pakiranja | 97,5 / 54,5 / 68,4 cm |
| Masa neto/bruto | 42 / 45,2 kg |
| Kategorije | Kombinirani, Kuhanje, Samostojeći štednjaci |


