Opis
TA3 je mehanički zidni termostat s polmončićem na bazi zasićene pare, dizajniran za regulaciju temperature u domu ili uredu. Ovaj termostat nudi nekoliko korisnih opcija poput verzije s LED svjetlom, funkcije ON/OFF za gašenje termostata bez prilagođavanja temperature i načina rada Ljeto/Zima za povezivanje s grijanjem ili klima uređajem. Također omogućuje blokiranje ili ograničavanje postavki temperature uz dodatni pribor.
Tablica specifikacija:
| Specifikacija | Podaci |
|---|---|
| Nosivost na kontaktima | 16(2,5) A / 250 Vac |
| Raspon podešavanja temperature | 5° ÷ 30°C |
| Diferencijal | 1K |
| Klasa izolacije | II |
| Zaštita | IP20 |
| Maksimalna temperatura izdržljivosti | 50°C |
| Vrsta povezivanja | 2 žice |
| Izlaz | Promjenjivi kontakti |
| Način rada | On/Off ili Ljeto/Zima |
| Primjena | Grijanje/klimatizacija |


