Opis
KONČAR ST5013SS je kompaktni električno-plinski samostojeći štednjak širine 50 cm, posebno praktičan za manje kuhinje. Kombinira tri plinska plamenika i jednu električnu grijaću ploču, uz električno paljenje i osiguranje plamena za sigurnije korištenje.
Pećnica je električna ventilatorska, s ukupno šest funkcija pečenja, idealnih za svakodnevnu pripremu jela. Unutrašnjost pećnice je emajlirana, lako se čisti, a zapremina od 47 litara omogućuje pripremu većine uobičajenih obroka. Model dolazi u prepoznatljivoj smeđoj boji, uz emajlirani nosač posuda i klasičan, robustan dizajn.
Tablica specifikacija
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Model | KONČAR ST5013SS |
| Šifra artikla | TXHD00 |
| EAN | 3858884339566 |
| Izvedba | Električno-plinski |
| Boja | Smeđa |
| Dimenzije (V/Š/D) | 85/50/63 cm |
| Visina s podignutim poklopcem | 140 cm |
| Nožice za niveliranje | Da |
| Prednje lijevo | Plinski plamenik 0,95 kW |
| Prednje desno | Plinski plamenik 2,9 kW |
| Stražnje lijevo | El. grijaća ploča Ø14,5 cm / 1 kW |
| Stražnje desno | Plinski plamenik 1,7 kW |
| Paljenje električnom iskrom | Da |
| Osigurač plamena | Da |
| Radna ploča | Emajlirana |
| Nosač posuda | Emajliran |
| Broj funkcija pećnice | 6 (0+5) |
| Vrsta pećnice | Električna ventilatorska |
| Rasvjeta pećnice | Da |
| Gornji grijač | 0,8 kW |
| Donji grijač | 1 kW |
| Grill grijač | – |
| Kružni grijač | – |
| Površinska obrada pećnice | Emajlirana |
| Vodilice | Rešetkaste |
| Rešetka | 1 |
| Plitka tava | 1 |
| Duboka tava | – |
| Poklopac | Lakirani |
| Programski/Signalni sat | – / – |
| Pretinac / Ladica | – / – |
| Električni priključak | 220–240 V 1N |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Ukupna električna snaga | 2,8 kW |
| Plinski priključak | G20 / 20 mbar |
| Plinska kategorija | II2H3B/P |
| Energetski razred | A |
| Potrošnja (klasično) | 0,71 kWh |
| Potrošnja (ventilator) | 0,70 kWh |
| Volumen pećnice | 47 l |
| Dimenzije pakiranja | 89,2 / 55 / 67 cm |
| Kategorije | Kombinirani, Kuhanje, Samostojeći štednjaci |


