Opis
KONČAR ST5013BS je električno-plinski štednjak kompaktne širine 50 cm, idealan za kuhinje s ograničenim prostorom. Radna ploča kombinira tri plinska plamenika i jednu električnu grijaću ploču, uz električno paljenje i osiguranje plamena.
Pećnica je ventilatorska, s ukupno šest funkcija za raznovrsno pečenje. Kapacitet od 47 litara i energetski razred A čine ovaj model učinkovitim i praktičnim rješenjem za svakodnevnu pripremu obroka. Rešetkaste vodilice, emajlirana unutrašnjost i jednostavno održavanje dodatno olakšavaju upotrebu.
Tablica specifikacija
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Model | KONČAR ST5013BS |
| Šifra artikla | TXHC00 |
| EAN | 3858884339559 |
| Izvedba | Električno-plinski |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije (V/Š/D) | 85/50/63 cm |
| Visina s podignutim poklopcem | 140 cm |
| Nožice za niveliranje | Da |
| Prednje lijevo | Plinski plamenik 0,95 kW |
| Prednje desno | Plinski plamenik 2,9 kW |
| Stražnje lijevo | Električna ploča Ø14,5 cm / 1 kW |
| Stražnje desno | Plinski plamenik 1,7 kW |
| Paljenje električnom iskrom | Da |
| Osigurač plamena | Da |
| Radna ploča | Emajlirana |
| Nosač posuda | Emajliran |
| Broj funkcija pećnice | 6 (0+5) |
| Vrsta pećnice | Električna ventilatorska |
| Rasvjeta | Da |
| Gornji grijač | 0,8 kW |
| Donji grijač | 1 kW |
| Vodilice | Rešetkaste |
| Rešetka | 1 |
| Plitka tava | 1 |
| Poklopac | Lakirani |
| Električni priključak | 220–240 V 1N |
| Ukupna snaga | 2,8 kW |
| Plinski priključak | G20 / 20 mbar |
| Energetski razred | A |
| Potrošnja (klasično) | 0,71 kWh |
| Potrošnja (ventilator) | 0,70 kWh |
| Volumen pećnice | 47 l |
| Dimenzije pakiranja | 89,2/55/67 cm |
| Kategorije | Kombinirani, Samostojeći štednjaci |


