Opis
KONČAR SE6013SS je električno-plinski štednjak širine 60 cm u elegantnoj smeđoj izvedbi. Kombinira tri plinska plamenika i jednu električnu grijaću ploču te ima električno paljenje i osiguranje plamena za sigurnu i jednostavnu upotrebu.
Pećnica kapaciteta 62 litre nudi četiri funkcije pečenja, uključujući gornji i donji grijač snage 1,0 kW i 1,2 kW. Vučene vodilice osiguravaju jednostavno rukovanje tavama, dok je emajlirana površina pećnice otporna i jednostavna za čišćenje. Model je praktično rješenje za kućanstva koja trebaju pouzdan, kombinirani štednjak s većim radnim prostorom.
Tablica specifikacija
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Model | KONČAR SE6013SS |
| Šifra artikla | TXHI00 |
| EAN | 3858884339610 |
| Izvedba | Električno-plinski |
| Boja | Smeđa |
| Dimenzije (V/Š/D) | 85/60/63 cm |
| Visina s podignutim poklopcem | 140 cm |
| Nožice za niveliranje | Da |
| Prednje lijevo | Plinski plamenik 0,95 kW |
| Prednje desno | Plinski plamenik 2,9 kW |
| Stražnje lijevo | El. ploča Ø18 cm / 1,5 kW |
| Stražnje desno | Plinski plamenik 1,7 kW |
| Paljenje električnom iskrom | Da |
| Osigurač plamena | Da |
| Radna ploča | Emajlirana |
| Nosač posuda | Emajliran |
| Broj funkcija pećnice | 4 (0+3) |
| Vrsta pećnice | Električna |
| Rasvjeta pećnice | Da |
| Gornji grijač | 1,0 kW |
| Donji grijač | 1,2 kW |
| Grill grijač | – |
| Kružni grijač | – |
| Površinska obrada pećnice | Emajlirana |
| Katalitički umeci | – |
| Vodilice | Vučene |
| Rešetka | 1 |
| Duboka tava | – |
| Plitka tava | 1 |
| Poklopac | Lakirani |
| Programski/Signalni sat | – |
| Pretinac / Ladica | – |
| Električni priključak | 220–240 V 1N / 380–415 V 3N |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Ukupna el. snaga | 3,7 kW |
| Plinski priključak | G20 / 20 mbar |
| Plinska kategorija | II2H3B/P |
| Energetski razred | A |
| Potrošnja (klasično) | 0,77 kWh |
| Volumen pećnice | 62 l |
| Dimenzije pakiranja | 89,2 / 65 / 67 cm |
| Masa neto/bruto | — / — |
| Kategorije | Kombinirani, Kuhanje, Samostojeći štednjaci |


