Opis
KONČAR LV295BM je velika i pouzdana horizontalna ledenica zapremine 290 litara, idealna za kućanstva s povećanim potrebama za skladištenjem hrane, vikendice, apartmane ili manje poslovne prostore. Zahvaljujući mogućnosti rada kao hladnjak, uređaj se lako prilagođava sezonskim i dnevnim potrebama.
Uređaj dolazi s jednom žičanom košarom za jednostavniju organizaciju, dok robusni kotačići omogućuju lako premještanje. Visok kapacitet zamrzavanja od 14 kg u 24 sata i iznimno dugo vrijeme porasta temperature od čak 45 sati pružaju maksimalnu sigurnost namirnica u slučaju nestanka struje.
Tablica specifikacija
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Model | KONČAR LV295BM |
| Šifra artikla | TCCK00 |
| EAN | 3858884337647 |
| Boja | Bijela |
| Ukupni korisni volumen | 290 l |
| Dimenzije (V × Š × D) | 85 × 111,5 × 67 cm |
| Odleđivanje zamrzavanja | Ručno |
| Regulacija temperature | Da |
| Žičane košare | 1 |
| Kotačići | Da |
| Mogućnost rada kao hladnjak | Da |
| Rashladno sredstvo | R600a (0,062 kg) |
| Kapacitet zamrzavanja | 14 kg/24h |
| Klimatska klasa | N-SN-ST-T |
| Broj kompresora | 1 |
| Struja | 1,4 A |
| Energetski razred | E |
| Godišnja potrošnja energije | 229 kWh |
| Neto volumen (hladnjak) | 290 l |
| Neto volumen (ledenica) | 290 l |
| Broj zvjezdica | 4 |
| Vrijeme porasta temperature | 45 h |
| Razina buke | 43 dB |
| Potrošnja (24h) | 0,73 kWh |
| Dimenzije pakiranja | 88,5 × 116 × 70 cm |
| Masa (neto/bruto) | 41 / 46 kg |
| Kategorija | Horizontalne ledenice |


