Opis
Gorenje DHNE83 je kompaktna sušilica rublja kapaciteta 8 kg s toplinskom pumpom i energetski učinkovitim Inverter PowerDrive motorom. Zahvaljujući funkciji AntiCrease vaša će odjeća biti manje zgužvana, a uz Speed 30′ program omiljeni komadi odjeće bit će spremni za nošenje za samo 30 minuta. Uređaj nudi 15 programa sušenja i jednostavno upravljanje putem LED zaslona. Idealno za svakodnevnu uporabu i uštede energije.
Tehničke specifikacije:
| Značajka | Vrijednost |
|---|---|
| Tip sušilice | Kondenzator s toplinskom pumpom |
| Energetski razred | C |
| Kapacitet sušenja | 8 kg |
| Prosječna kondenzacija | 85 % |
| Razina buke | 64 dB(A) |
| Trajanje Eco programa | 126 min |
| Potrošnja energije (100 ciklusa) | 102 kWh |
| Promjer vrata | 520 mm |
| Otvaranje vrata | 135° |
| Broj programa | 15 |
| Istaknuti programi | Speed 30’, Auto dry, Baby, Košulje, Posteljina |
| Posebne funkcije | AntiCrease, brzo sušenje, AutoDrain |
| Upravljanje | LED zaslon, tipka Start/Pauza |
| Wi-Fi povezivanje | Ne |
| Senzori | Vlažnost, zvučni signal |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 595 x 845 x 550 mm |
| Rashladna tekućina | R290 (0.515 t CO₂ ekv.) |
| Materijal bubnja | Pocinčani lim |


